d

Elmalı Turta Zeynep Sahra pdf e-kitap indir oku

Elmalı Turta Zeynep Sahra pdf e-kitap indir oku

Elmalı Turta Zeynep Sahra pdf e-kitap indir oku

“Bu; kanatlarını arkasında bırakmış kelebeğin değişim hikâyesi.” Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasına giren Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz. Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir.Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli? Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak... “İnsan, yarası yarasına denk geleni severmiş...”

kitap hakkında yorumlar

MUHTEŞEM

Kitap gerçek hayattan bir parça adeta herkesin kendinde bulabileceği duygularla yazılmış ayçöreği gibi müthişti sonunda biraz hayal kırıklığına uğrasam da genel anlamda müthişti

romantik tatlı

kısacası alın okuyun sahra emir aşkına şahit olun ben oldum

EFSANE

Elmalı Turta tıpkı Ayçöreği kadar samimi,içten ve sürükleyici bir kitaptı.Kitap bitti diye çok üzüldüm.Serinin üçüncü kitabınıda sabırsızlıkla bekliyorum.Okuduğum en güzel seriydi.

7384 Görüntüler